Nasiona Marihuany Chemdawg, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Oliwia Karczewska w dniu


świeże nasiona marihuany

Chemdawg jest jedną z tych oldschoolowych genetyk z fajną historią. Przenieśmy się do Deer Creek Amphitheater w Noblesville, Indiana. Czerwiec, dzień 6 lub 7, 1991 roku. Dwóch kolesi, Joebrand i Pbud, spotkało się z innym gościem, Chemdog. Joebrand i Pbud sprzedawali wtedy marihuanę pod nazwą „Dog Bud”, która była uprawiana w Kolorado. Według Pbud nazywała się ona Dog Bud, ponieważ „konsumpcja pąka powodowała, że czochrałeś się jak pies”. Chemdog kupił uncję za 500 dolarów amerykańskich i twierdził, że była ona dosyć droga, ale nie mógł wtedy przewidzieć świetlanej przyszłości jaka ją czekała. Niesamowitość zioła sprawiła, że Chemdog chciał więcej. Skontaktował się zatem z Joebrandem i Pbudem i zamówił 2 uncje Dog Bud na Wschodnie Wybrzeże, gdzie mieszkał. Kiedy Chemdog cieszył się otrzymanym ziołem, znalazł 13 nasion marihuany w jednej z paczek. Pbud uznał to za dziwne, ponieważ sam wcześniej doszukiwał się nasion w Dog Bud, ale ich nie znalazł. Niestety, oryginalna Dog Bud już nie istnieje.

W każdym razie, Chemdog postanowił posadzić cztery nasiona konopi. Jedno wyrosło męskie, więc Chemdog wyrzucił je z żalem. Miał zaledwie 17 lat, więc można wybaczyć mu tę głupotę. Tak więc, otrzymał tylko 3 rośliny: Chemdog aka ’91 Chemdog, Chemdog A, siostra Chemdoga i Chemdog B. Podobno człowiek zwany „Brett” dostał ’91 Chemdog do Kalifornii, gdzie ją wyhodował i nazwał „Chemdog”. Tak brzmią spekulacje, które Chemdog przedstawił podczas wywiadu radiowego.

Zanurzmy się na chwilę w bocznej ścieżce – Diesel. W latach 1993-1994 Chemdog spotkał się z kolesiem o imieniu „Asshole”, znanym też jako „Weasel”, który sprzedał mu fifkę. Spotkali się, palili trawkę i zdziwili się, że obydwaj palą tą samą odmianę! Weasel powiedział, że nie podobała mu się nazwa Chemdog, więc to co miał nazwał po prostu „Diesel”. Tak, pomysłodawcy odmian Chemdog i Diesel spotkali się pewnego dnia i nawet zapalili razem; prawdziwie legendarny moment w historii. W tym samym czasie, na Staten Island miał miejsce incydent. Miejsce miało zapylenie – Chemdog ’91 został zapylony przez Massachusetts Super Skunk. Weasel obserwował cały proces i powiedział, że ludzie krzywią się na samą myśl tej odmiany, i tak właśnie w Nowym Jorku powstała sławna Sour Diesel.

Wracając do roku 2001, Chemdog i jego dziewczyna posadzili trzy nasiona marihuany z oryginalnych 13, które Chemdog posiadał. Nazwał je „C’, „D” i „E”. Roślina „E” nigdy nie urosła, a „C” okazała się całkiem przeciętna. „D” natomiast stała się mistrzowską rośliną i została nazwana „Chem D”, i jest to genetyka, której używa się do dnia dzisiejszego.

W 2006 roku Chemdog spotkał się z Joebrandem, który otrzymał cztery z sześciu nasion, które pozostały z pierwotnej liczby trzynastu. Nazwał je numerami – #1, #2, #3 i #4. #4 okazało się dzielić wiele podobieństw z oryginalną genetyką i otrzymało nazwę „Reunion Pheno”.

Jeśli masz ochotę na spróbowanie genów Chemdawg, sprawdź Lemon Kush. Jest to mieszanka Chemdawg, Lemon Thai i Pakistani Kush. Cechy indica oraz sativa oświetlają euforycznie zakątki umysłu zapewniając jednocześnie głęboki relaks i spokój. Podczas uprawy indoor, rośliny mogą rosnąć na wysokość 100-130 cm, outdoor natomiast około 170-230 cm! Lemon Kush daje około 450-500 g/m2 indoor oraz 400-550 g/m2 outdoor.

Dzisiaj, genetyka Dog Bud, Chemdog i Chemdawg obecne są głównie w formacie Diesel. Dobrze natomiast wiedzieć, skąd one pochodzą. Następnym razem gdy trafisz na NYC Diesel, OG Bubble Gum, Lemon Kush lub Chemdawg, upewnij się, że twoi znajomi również znają tę historię. Ona musi zostać przekazana kolejnym pokoleniom.

Jeśli chciał byś kupić nasiona marihuany odmian wymienionych w tej recenzji, to polecamy Ci sklep z nasionami konopi https://thc-thc.com jest to pewny i sprawdzony Polski seedbank.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl