Nasiona Marihuany Big Devil XXL Auto, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Paweł Karaś w dniu


świeże nasiona marihuany

Pochodząca z Hiszpanii, Big Devil XXL to druga generacja rewolucyjnej, automatycznie kwitnącej odmiany. Została stworzona, aby zaspokoić głód hodowców będących fanami autofloweringu, którzy szukają jeszcze większych i lepszych plonów. Aby to osiągnąć, udoskonalono jeden z najlepszych automatycznie kwitnących szczepów. Była to słynna odmiana Big Devil, a dzięki rygorystycznej i selektywnej hodowli narodziła się Big Devil XXL, która oferuje jedne z najlepszych plonów wśród roślin kwitnących automatycznie na rynku.

Ta odmiana od zawsze kładła nacisk na duże plony przy niewielkim wysiłku. Big Devil XXL to odmiana solidna i niezawodna – dobra, codzienna opcja. To czym wyróżnia się Big Devil XXL to z pewnością wydajność. To sprawia, że jest to dobra baza dla hodowców, którzy chcą zaopatrzyć swój sklep w niezawodną odmianę. Big Devil XXL świetnie nadaje się na okazje towarzyskie – gdy wszyscy są wyluzowani i chcą przegadać całą noc. Kontrolowany, ale mocny haj sprawia że jest to dobry wybór dla początkujących palaczy, którzy chcą się zrelaksować. Nie oznacza to jednak, że tej odmianie czegoś brakuje. Jej moc jest godna pochwały i z pewnością znokautuje każdego, kto nie podejdzie do niej z szacunkiem.

Medyczni użytkownicy z pewnością docenią jej moc, która pomoże w zredukowaniu objawów bólu, lęku i stresu, bez niepotrzebnego otumanienia, pozwalając na wykonywanie codziennych czynności.

Aromat i smak Big Devil XXL jest szeroko chwalony. Odmiana posiada mocno śmierdzący zapach, który jest ostry i wszechogarniający. Dym jest gładki, zachwyci niejednego, i posiada lekko owocowe nuty, które utrzymują się na języku zarówno przy wdechu jak i wydechu.

Jak wspomniano wyżej, cechy Big Devil XXL sprawiają, że jest to doskonała baza do eksperymentowania. Odmiana jest łatwa w uprawie i oferuje bardzo duże plony. Są to atrakcyjne cechy, które pożądane są przez hodowców na wszystkich poziomach umiejętności. Zambeza Seeds uznała za słuszne zobaczenie, co można z tym zrobić. Krzyżując ją z Green Poison stworzyli prawdziwą bestię – Green Poison Autoflowering. W tej odmianie łączą się piękne smaki i aromaty, szybki czas uprawy, obfite plony i łatwość w opiece charakterystyczne dla Big Devil XXL z potężną siłą i mocnymi efektami Green Poison. Połączenie to okazało się niesamowicie skuteczne, Green Poison Automatic może dać do 500-650 g/m2 indoor, a czas uprawy wynosi jedynie od ośmiu do dziewięciu tygodni. Jest to odmiana, z której można być bardzo dumnym i którą bardzo polecamy, jeśli szukasz automatu o wysokiej wydajności.

Big Devil XXL nadaje się do uprawy indoor, outdoor oraz w szklarniach. Może osiągnąć wysokość do 1,5 metra – prawdziwy automatyczny gigant. Rośliny tej odmiany to piękno w najczystszej postaci, gęste skupiska pąków, długie, delikatne i mocno zielone liście, a także liczne gałęzie boczne obfitujące w twarde pąki całkowicie pokryte żywicą. Od momentu kiełkowania potrzeba około dziewięciu tygodni, aby otrzymać najbardziej optymalne zbiory – i co to będą za zbiory! Wydajność może się nieco różnić, ale generalnie mieści się w zakresie 400-600 g/m2 indoor, oraz 50-300 g/roślina outdoor.

Big Devil XXL posiada wiele cech, których nie da się nie kochać. Produkowany przez firmę Akseeds, która ma wielu fanów. Jest to wszechstronny i doskonały produkt dla wszystkich, którzy szukają odmiany o dużych plonach, która posiada także wszystkie zalety automatycznie kwitnących odmian. Ci, którzy mają mało czasu, aby zadbać o swoje uprawy będą zachwyceni wynikami, jakie mogą uzyskać przy tej hybrydzie. Z pewnością warto spróbować odmiany Big Devil XXL, zwłaszcza jeśli szukasz odmiany automatycznej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl