To Warto Wiedzieć o Produktach z Marihuaną

Opublikowane przez Mirena Walczak w dniu


świeże nasiona marihuany

Artykuły spożywcze z marihuaną to po prostu produkty spożywcze zawierające konopie indyjskie. W dzisiejszym świecie możliwe jest picie, wchłanianie, a nawet spożywanie substancji przezskórnie.

Popularność artykułów spożywczych z marihuaną przetrwała i nie jest zaskoczeniem, że oprócz słynnych ciastek brownie dostępne są inne opcje.

Co to jest jadalna marihuana?

W uproszczeniu jest to jedzenie lub napoje, które zawierają THC i inne związki, głównie z kwiatów marihuany, koncentraty olejków. W przeciwieństwie do wapowania lub palenia, artykuły spożywcze z marihuaną nie uszkadzają układu oddechowego. Są idealne dla osób z problemami z oddychaniem lub płucami.

Produkty jadalne są również znane dla osób powracających do zdrowia po chemioterapii. Użycie odpowiedniego szczepu zapewni bardzo potrzebny zastrzyk apetytu. Spożycie jest tak proste, jak picie lub jedzenie produktu zawierającego THC. Obecnie istnieje imponująca gama jadalnych produktów marihuany, do których należą:

• Muffiny
• Ciasteczka
• Czekolada
• Żelki
• Ciastka
• Syrop
• Herbata
• Soda
• Kawa.

Jak długo trzeba czekać, żeby odczuć efekty jadalnej marihuany?

Nowicjusz, który nie jest zaznajomiony z artykułami spożywczymi marihuany, powinien zachować ostrożność podczas jej przyjmowania. Jej mechanizm różni się od waporyzacji czy palenia, które często wykazują efekt w ciągu kilku minut. Ogólnie rzecz biorąc, artykuły spożywcze mają szacowany okres od 30 do 60 minut, aby wpłynąć na organizm; jednak dla niektórych użytkowników może to być 120 minut. Podsumowując, nie ma sposobu, aby powiedzieć, dopóki nie spróbujesz.

Inne produkty, takie jak pastylki do ssania, lizaki i gumy z THC działają szybciej, ponieważ są wchłaniane podjęzykowo. Produkty do żucia, takie jak ciastka z haszem, ciasteczka i żelki, trwają dłużej, ponieważ przechodzą przez układ pokarmowy.

Zwykle THC jest wchłaniane przez jelita, zanim wątroba zmetabolizuje związki. Pozostałe metabolity krążą w sercu i ostatecznie docierają do mózgu.

Niektóre czynniki wpływają na czas pojawienia się efektów jadalnej marihuany i są to:

• Dieta
• Masa ciała
• Płeć
• Tolerancja na konopie
• Metabolizm.

Częstym błędem osób korzystających z artykułów spożywczych jest zniecierpliwienie się i przyjęcie kolejnej dawki zaraz po pierwszej. Taki proces może skutkować poważnymi skutkami ubocznymi. Jeśli jesteś nowicjuszem, który chce spróbować czegoś jadalnego, powinieneś odczekać do 24 godzin po spożyciu przed przyjęciem kolejnej dawki.

Dawkowanie

Chociaż efekty produktów spożywczych zajmują więcej czasu niż inne formy konsumpcji, są również potencjalnie silniejsze, pomimo ich zmniejszonego tempa wchłaniania. Połączenie tych produktów z tłuszczami może zwiększyć szybkość wchłaniania THC. Dlatego większość marek używa olejów nośnikowych, takich jak MCT, przy sprzedaży oleju THC i CBD.

Wiele osób decyduje się na dzielenie lub krojenie swoich artykułów spożywczych na mniejsze fragmenty. Przykładem jest tabliczka czekolady z 100 mg; można ją podzielić na 10 sekcji. Każda sekcja zawiera do 10 mg THC. Gdy produkt zostanie dostarczony z raportem laboratoryjnym innej firmy, dokładnie wiesz, ile kannabinoidów jest spożywanych.

Jeśli chodzi o dawkowanie, nowicjusz powinien pozostać w zakresie 1-5 mg i poczekać aby ocenić uzyskany wynik. Jeśli te efekty są minimalne, możesz zwiększyć dawkę maksymalnie o 2,5 mg. Osoba fizyczna może użyć 5-15mg dla średnio zaawansowanego użytkownika, podczas gdy doświadczony użytkownik marihuany może zastosować do 20mg.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl