Producent Nasion Marihuany Dutch Passion

Opublikowane przez Paweł Karaś w dniu


świeże nasiona marihuany

Dutch Passion jest najstarszym na świecie bankiem nasion, który oficjalnie powstał w 1987 roku z inicjatywy Henka van Dalena. Van Dalen już od lat 70. XX wieku zbierał nasiona różnych odmian marihuany, sprowadzane z całego świata. Założona w Amsterdamie firma stała się wyznacznikiem dla innych. Początkowo uprawa nasion, którą prowadził Henk van Dalen, odbywała się przy użyciu podstawowych metod. Z czasem jednak „Dutch Passion” rozwinęła produkcję i swoje możliwości, stając się prawdziwym innowatorem.

W historii hodowania nasion marihuany zapisała się nie tylko jako pierwszy ich bank, ale także dzięki rozpoczęciu produkcji nasion feminizowanych, które na zawsze zmieniły rynek. Wcześniej, gdy nie było możliwe feminizowanie nasion, hodowcy mieli problemy wynikające z rozwijania się osobników zarówno męskich, jak i żeńskich. Tylko te żeńskie zaś pozwalają na wytworzenie nowych roślin. Po wielu próbach i aktywnych staraniach, w latach 90. XX wieku firma Dutch Passion wreszcie stworzyła technologię pozwalającą na feminizowanie nasion. To znacząco wpłynęło na obniżenie kosztów produkcji i skrócenie czasu hodowli, a za przykładem Dutch Passion poszli inni producenci. Dziś nasiona feminizowane stanowią ponad 95 % wszystkich sprzedawanych na świecie.

Firma ma na koncie także inne wynalazki, istotne dla rozwoju hodowli marihuany, takie jak produkcja wzmocnionych nasion, pozwalających na hodowlę nawet w niesprzyjającym klimacie czy nasiona kwitnące automatycznie, czyli odmiana, której nie trzeba zmieniać oświetlenia w zależności od cyklu życia.

Ponad 30 lat Dutch Passion to historia ciągłego rozwoju i innowacji. Firma jest gwarantem jakości swoich produktów i stałego dążenia do jej poprawiania. Nie spoczywa na laurach, ale rozwija się nadal i podejmuje nowe wyzwania. Swoim doświadczeniem dzieli się także z producentami marihuany medycznej. Ostatnio podpisała porozumienia o współpracy na rynkach w Australii, Kolumbii i Kanadzie. W Polsce jedynym dystrybutorem produktów tej marki jest sklep z nasionami marihuany thc-thc.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl