Marihuana Pomaga w Koncentracji

Opublikowane przez Mirena Walczak w dniu


świeże nasiona marihuany

Czy marihuana może pomóc w koncentracji? Najlepsze terpeny na koncentrację.

Często potrzeba dużo energii psychicznej i czasu, aby się skupić i wykonać swoje zadania. Wszyscy kiedyś byliśmy w tym miejscu. Mamy trudności z zaangażowaniem się w rozpoczęcie ważnych zadań, a nawet możemy odkładać je na ostatnią możliwą sekundę.

Na szczęście, gdy zadania się kumulują, niekoniecznie musisz stawić im czoła samotnie. W rzeczywistości istnieje wiele sposobów na to, aby się pobudzić i ruszyć, zwłaszcza gdy naprawdę szukasz motywacji – pomyśl o piciu kofeiny, korzystaniu ze timerów i podobnych metod.

Ale czy marihuana może pomóc Ci się skoncentrować? Odpowiedź może Cię zaskoczyć. W końcu często kojarzymy palenie z „zablokowaniem na kanapie”, ale nie wszyscy użytkownicy konopi odczuwają to uczucie. Niektórzy ludzie powiedzą Ci, że doświadczają czegoś zupełnie odwrotnego!

Przyjrzyjmy się nauce

Chociaż nie ma aktualnych dowodów naukowych, które zdecydowanie dowodziłyby, że trawka może pomóc w skupieniu, wiele osób uważa, że palenie zwiększa kreatywność i koncentrację. Być może słyszałeś, jak ludzie zalecają używanie konopi indyjskich przed zajęciami takimi jak gotowanie, tworzenie dzieł sztuki, dokładne sprzątanie, ćwiczenia i czytanie.

Chociaż marihuana może nie poprawiać bezpośrednio produktywności, może zapewnić ulgę w codziennych dolegliwościach fizycznych i psychicznych. Na przykład konopie indyjskie mogą być odpowiednim rozwiązaniem w przypadku lęku, depresji, zmęczenia, a nawet przewlekłego bólu, które często utrudniają ludziom skupienie się na bieżących zadaniach.

W ten sposób ludzie mogą zauważyć większą uwagę i radość z zajęć, które kiedyś je wyczerpały. Co najważniejsze, osoby z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD) mogą znacząco odnieść korzyści ze stosowania konopi indyjskich; palenie może zapobiec wystąpieniu skutków ubocznych leków farmaceutycznych.

Najlepsze odmiany poprawiające koncentrację

Oczywiście, aby doświadczyć optymalnych rezultatów, musisz wybrać najlepsze odmiany, aby się skupić. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś wybierać odmiany Sativa, ponieważ są one znane ze swojego energetyzującego działania. Jeśli odczuwasz zmniejszoną produktywność, być może używasz odmian Indica. Poniżej podajemy kilka nazw, na które warto zwrócić uwagę, gdy następnym razem będziesz szukać idealnych odmian wzmacniających koncentrację.

Durban Poison

Pochodząca z Republiki Południowej Afryki odmiana Durban Poison jest nie tylko od dawna ulubioną odmianą do celów leczniczych i rekreacyjnych, ale jest także częstym i preferowanym wyborem dla początkujących. Ta silna Sativa ma ziemisty aromat i żywy posmak, a odmiana jest idealnym towarzyszem podczas odkrywania nowych miejsc lub spotkań towarzyskich z innymi.

Lucid Blue

Lucid Blue, odmiana zawierająca głównie Sativę, sprawi, że poczujesz się zadowolony. Odmiana ta ma nie tylko owocowy zapach, ale zapewnia marzycielski, unoszący się haj, nie przytłaczając użytkownika. Dzięki temu efektowi nadal będziesz czuć się gotowy, aby sprawdzić wszystkie pozycje na swojej liście.

Red Congolese

Ta czysta odmiana Sativa zapewnia przejrzystość potrzebną do pracy nad kolejnymi projektami. Chociaż posiada mocny – i być może odrażający – zapach, jest to jedna z najbardziej idealnych opcji łagodzenia stresu.

Sour Breath

Jeśli skrzyżujesz Lamb’s Bread i Sour Diesel, otrzymasz wspaniałą hybrydową odmianę z przewagą Sativy, zwaną Sour Breath. Sour Breath to odmiana, która z łatwością inspiruje kreatywność i okazuje się idealnym partnerem w zakresie produktywności, zwłaszcza gdy musisz skupić się na jednym zadaniu na raz. Ze względu na kwaśny smak i euforyczny haj, jaki wywołuje, nic dziwnego, że wielu po niego sięga.

Najlepsze terpeny na koncentrację

Terpeny zawarte w konopiach indyjskich pomagają różnicować odmiany od siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o aromaty i profile smakowe. Innymi słowy, ludzie odczują różne skutki stosowania różnych rodzajów chwastów. Jeśli interesują Cię najlepsze terpeny na koncentrację, omówimy kilka popularnych.

Alfa Pinen

Terpen ten jest właściwie jednym z najczęściej występujących w konopiach indyjskich. Jak sama nazwa wskazuje, alfa-pinen ma zapach jodły i sosny. Terpen ten poprawia funkcje poznawcze i pamięć, dzięki czemu możesz przetwarzać informacje lepiej niż wcześniej. Odmiany zawierające ten terpen to Island Sweet Skunk, Jack Herer i OG Kush.

Beta-kariofilen

Występujący w różnych ziołach i przyprawach, takich jak czarny pieprz, goździki, oregano i rozmaryn, beta-kariofilen zapewnia pikantny kop. Terpen ten zapewnia orzeźwiające i podnoszące na duchu doświadczenie zarówno dla ciała, jak i umysłu. Kilka najpopularniejszych odmian zawierających ten terpen to Blueberry Cheesecake, Purple Punch i White Widow.

Limonen

Cytrusy – takie jak cytryny i limonki – zawierają limonen. Jak zapewne się domyślasz, terpen ten ma jasny, rewitalizujący zapach i smak. Dodatkowo poczujesz jednocześnie wzrost energii i ustąpienie stresu. Aby czerpać wszystkie korzyści z tego terpenu, rozważ odmiany takie jak Cookies and Cream, Emerald Jack i Liberty Haze.

Podsumowanie

Marihuana to potężne narzędzie, które może znacząco wpłynąć na to, jak się czujemy na co dzień. W związku z tym dawkowanie będzie odgrywać ogromną rolę w Twoim doświadczeniu z konopiami indyjskimi. Na przykład zbyt szybkie zażycie marihuany może spowodować niekorzystne skutki, takie jak nudności i paranoja.

Zawsze najlepiej jest przetestować nowe odmiany, zanim w pełni zdecydujesz się na ich codzienne używanie. Aby mieć pewność, że będziesz mógł wykonywać obowiązki domowe lub załatwiać sprawy bez niepożądanych przerw, sugerujemy zacząć od minimalnej ilości marihuany, a następnie stopniowo zwiększać dawkę. Ponieważ najlepsze odmiany poprawiające koncentrację to super stymulujące odmiany Sativy, prawdopodobnie mniejsza porcja będzie więcej niż wystarczająca.

Czy trawka może pomóc Ci się skoncentrować? Krótko mówiąc, tak. Chociaż marihuana nie przyczynia się bezpośrednio do poprawy koncentracji, może mieć znaczenie. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzątać, organizować, czytać, uczyć się czy wykonywać inne zadania wymagające dużej koncentracji, rozważ wcześniejsze spożycie produktów spożywczych lub zapalenie światła.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl