South African Sativa, Czyli Baza Wielu Odmian Konopi

Opublikowane przez Paweł Karaś w dniu


świeże nasiona marihuany

W tym artykule opowiemy wam o odmianie konopi, mało znanej ale, która jest podwaliną wielu obecnie sprzedawanych w sklepach nasion marihuany.

South African Sativa była początkowo lokalną odmianą, która rozkwitła w dziczy RPA z niewielką pomocą, w nadmorskim mieście Durban, gdzie chłodny i subtropikalny klimat pozwalał na jej rozkwit. Jest to popularna odmiana, która uprawiana jest przez lokalnych hodowców od pokoleń i nie potrzebuje żadnych zmian. Jest to silna roślina, która w pełni wykorzystała swoje środowisko, aby naturalnie przekształcić się w niezawodną i dobrze plonującą odmianę. Przebywanie w pobliżu miasta portowego również ma swoje zalety! Pozwoliło to South African Sativa na łatwe rozprzestrzenienie się na cały świat, docierając tym samym do wszystkich palaczy i hodowców, którzy byli nią zainteresowani.

South African Sativa oferuje mocny, umysłowy haj, który z pewnością zabierze cię w intensywną podróż do odległych zakamarków twojej duszy, prowokując kreatywne i kontemplacyjne myśli, a także stymulując konwersacje i umilając czas spędzany z przyjaciółmi. Do tego wszystkiego, odmiana oferuje także komfortowe, ciepłe efekty fizyczne, bez zwiększonego tętna oraz napadów paranoi, które czasem mogą towarzyszyć odmianom w których dominuje sativa. Ważne jest, aby początkujący palacze zwrócili na to uwagę. Pod względem medycznym, cechy South African Sativa sprawiają, że jest to świetna i naturalna alternatywa w leczeniu stresu, stanów lękowych i depresji. To naprawdę zabawna odmiana, która rozluźni cię i mocno odpręży pokazując jaśniejsze strony naszego życia.

Palenie South African Sativa to przyjemne i gładkie doświadczenie. South African Sativa kusi kubki smakowe klasycznymi ziemistymi smakami i solidnymi, cytrusowymi nutami. Pąki same w sobie mają bardzo wyraźny, cytrusowy aromat, który jest mieszanką cytryny, limonki i pomarańczy, który zarówno orzeźwia jak i przyciąga.

Hodowcy pomyśleli, że South African Sativa świetnie pasować będzie do wielu odmian takich jak: Power Plant i oczywiście mieli rację! Dzięki temu skrzyżowaniu narodziła się Power Plant XL, odmiana, która daje ogromne i niezawodne plony charakterystyczne dla Power Plant uzupełnione o łatwość uprawy, energiczny haj i soczysty, owocowy aromat. Zarówno Power Plant jak i South African Sativa pochodzą z dalekich zakątków RPA, kraju znanego z wysokiej jakości pąków; więc nie powinno być zaskoczeniem, że ich dziecko nie jest od tego wyjątkiem i daje prawdziwe świadectwo mocy i jakości odmian południowoafrykańskich.

Oryginalna South African Sativa była jednorodną rośliną, która rosła wysoka i cienka, ale posiadała wystarczająca integralność strukturalną, która pozwalała na utrzymanie wysokiej wydajności. Nowsze generacje tej odmiany są o wiele bardziej gęste i sprężyste, mogą wytrzymać większe zmiany temperatury, a także są odporne na szkodniki i brak dodatkowych składników odżywczych. Wynika to z rozprzestrzeniania się South African Sativa z dala od równika w celu dotarcia do innych zakątków świata, gdzie były w stanie przetrwać tylko najsilniejsze odmiany – selekcja naturalna w najlepszym wydaniu. South African Sativa rośnie dobrze zarówno indoor jak i outdoor. W celu otrzymania optymalnych zbiorów, potrzeba około 50-70 dni w zależności od sytuacji oraz ustawień.

Jest to bardzo szczególna odmiana konopi, i wiele seedbanków takich jak Zambeza Seeds jest dumna z posiadania szczepów stworzonych na jej bazie. Mocne cechy dziedzictwa sativa sprawiają, że jest to doskonała baza z perspektywy hodowcy i niesamowite doświadczenie psychiczne i fizyczne z perspektywy entuzjastów odmian sativa. Jeśli zaliczasz się do takich osób, bez względu na to czy jesteś nowicjuszem, weteranem czy koneserem, powinieneś spróbować odmian stworzonych z wykorzystaniem genetyki South African Sativa – gorąco polecamy!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl