Palenie Marihuany z Brudnego Bonga – Konsekwencje

Opublikowane przez Paweł Karaś w dniu


świeże nasiona marihuany

Jakie Mogą Być Konsekwencje Palenia Marihuany z Zanieczyszczonego Bonga lub Fifki

Istnieje wiele przedmiotów, co do których nie ma żadnych wątpliwość, że są brudne. Można do nich zaliczyć klamkę w drzwiach publicznej toalety czy na przykład podłogę. Są jednak urządzenia i rzeczy, które są bardziej brudne niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. I co najgorsze, każdy z nas używa ich praktycznie na co dzień np. klawiatura, wanna, klawisze bankomatu, kuchenne gąbki, włącznik światła oczywiście zaliczmy do nich bonga oraz fifki do palenia marihuany z którym wiąże się większe ryzyko ze względu na grupowe korzystanie z nich….

W organizmie człowieka żyje ok. 2 kilogramów bakterii! W większości są niegroźne, a nawet przydatne, choć są i takie grupy bakterii, które mogą mieć wpływ na ryzyko zachorowania. Naukowcy przeprowadzili badania, że fajki wodne, waporyzatory i jointy mają ogromną ilość bakterii większą nawet od przedmiotów codziennego użytku jak np. toalety.

Zauważono, że nie wielka ilość zwolenników konopi przywiązuje wagę do tego, aby zachować czystość tylko w około 5 procentach. Jednakże do czyszczenia nie wystarczy ściereczka z alkoholem na całkowitą dezynfekcję. Mało osób zdaje sobie sprawę, że duży wpływ na czystość bongo ma jego prawidłowe użytkowanie. Tylko postępując według wskazówek doświadczonych osób, będziemy w stanie długo cieszyć się fajką bez nalotów i zabrudzeń. W wielu miejscach zmorą jest wysoki poziom twardości wody, co oznacza, że na wszelkich przedmiotach mających z nią kontakt będzie osiadał kamienny nalot.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl