Naturalna Uprawa Marihuany 

Opublikowane przez Mirena Walczak w dniu


świeże nasiona marihuany

Uprawa najlepszej naturalnej marihuany obejmuje w równym stopniu sztukę i naukę z najpiękniejszymi i najmocniejszymi wynikami. Nie tylko krajobraz marihuany eksplodował różnorodnością szczepów sativa i indica, ale także hybrydami tych dwóch, które oddają najlepsze cechy obu. Wraz z eksplozją odmian wzrosło zainteresowanie uprawą w domu.

Jeśli chcesz uprawiać własną marihuanę, czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki i porady dotyczące jej naturalnej uprawy, ze zbiorami dużych, pięknych pąków, z których każda przychodnia byłaby dumna.

1. Bądź ekologiczny

Jedną z najważniejszych części uprawy konopi jest sposób, w jaki traktujesz swoje rośliny. Istnieje wiele dostępnych nawozów chemicznych, które mogą wydawać się dobrym pomysłem, ponieważ są tak skuteczne w pobudzaniu wzrostu.

Jednak surowe, obciążone chemikaliami metody uprawy tracą wiele ze swojego uroku, gdy weźmiesz pod uwagę, że wszystko, czego użyjesz do uprawy roślin, również trafi do zbiorów. Dlatego większość hodowców wybiera bardziej ekologiczne podejście.

Uprawa ekologiczna zapewnia również wiele innych korzyści, takich jak:

• znacznie łatwiejsza opcja niż uprawa hydroponiczna, nawet biorąc pod uwagę konieczność zmiany gleby
• nie wprowadzasz do roślin nadmiernych ilości substancji chemicznych
• automatycznie zapewniony zrównoważony poziom pH
• bardziej atrakcyjne, aromatyczne i mocniejsze zbiory.

2. Rozpoczęcie pracy – wybory

Wybrana metoda uprawy będzie miała swój własny zestaw wymagań. Prawdą jest, że uprawa roślin wszędzie jest prawie taka sama, ale jest wiele możliwości zróżnicowania w zależności od tego, czy uprawiasz w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, wielkości przestrzeni do uprawy, wybranego szczepu i wielu innych czynników. Istnieje wiele doskonałych przewodników po uprawie konopi, często skupiających się na konkretnej metodzie uprawy.

Aby rozpocząć udaną uprawę, musisz poznać podstawy ogólnej uprawy, a także specyfikę wybranej metody.

Uprawa najlepszej naturalnej marihuany to nie tylko szczęście. Musisz zacząć od nasion lub klonów, które mają dobry profil genetyczny. Chociaż można uprawiać nasiona, które znajdziesz, kupowanie nasion z banku nasion jest w rzeczywistości jedną z najlepszych opcji, jeśli chodzi o rozpoczęcie uprawy we właściwy sposób.

Bez względu na to, jak dobre są twoje umiejętności uprawy, jeśli nie zaczynasz od wspaniałych zasobów, nie możesz spodziewać się wspaniałych zbiorów.

3. Światło

Rozpoczęcie od efektywnej metody uprawy i dobrego nasiona z pewnością zwiększy Twoje szanse na wspaniałe zbiory, ale bez wystarczającej ilości światła nawet najlepsze nasiona nie zakwitną. Wielu początkujących hodowców popełnia błąd, używając zwykłych żarówek lub kompaktowych lamp fluorescencyjnych, ale zazwyczaj nie zapewniają one wystarczającej ilości światła, chyba że są obecne w dużych ilościach. Oświetlenie to także kwestia równowagi. Możesz dać swoim roślinom za dużo światła, więc nie pal ich i nie zagłodź ich. Dostępne na rynku lampy do uprawy mogą zapewnić, że Twoje rośliny będą szczęśliwe i zdrowe.

4. Ciepło, wilgotność i przepływ powietrza

Temperatura i wilgotność to dwa czynniki, które mogą mieć duży wpływ na twoje rośliny i ich produkcję. Typowe temperatury w ciągu dnia dla roślin powinny wynosić od 65 do 80 stopni F. Temperatury w nocy nie powinny spaść poniżej 68°F ani wzrosnąć powyżej 75°F.

Bardzo ważny jest również odpowiedni poziom wilgotności, który sprzyja bujnemu, zdrowemu wzrostowi w fazie wegetatywnej. Powinien pozostać na poziomie około 40% i nie powinien spaść poniżej 25%. Jeśli wilgotność spadnie zbyt nisko, możesz łatwo dodać wilgoć do otoczenia, ale uważaj, aby nie przesadzić.

W fazie kwitnienia Twoje rośliny będą preferować nieco mniejszą wilgotność. Niższy poziom wilgotności podczas kwitnienia może pomóc w zapobieganiu pleśni i pobudzeniu produkcji włosków. Jeśli okaże się, że masz za dużo lub za mało wilgoci, możesz zajrzeć do nawilżacza lub osuszacza, aby wyregulować przestrzeń do uprawy.

Jakość powietrza jest również ważna dla twoich roślin. Właściwa wentylacja i dobry przepływ powietrza mogą pobudzić rośliny do oferowania najlepszych pąków, więc upewnij się, że nie trzymasz swoich roślin w dusznej przestrzeni.

Pamiętaj, im większa przestrzeń do uprawy i im więcej masz światła, tym lepszy będzie przepływ powietrza i wentylacja, aby Twoje rośliny były zdrowe.

Podsumowanie

Uprawa własnych roślin marihuany może dać ogromne poczucie satysfakcji i spełnienia. Nauka prawidłowej uprawy konopi w naturalny sposób może prowadzić do doskonałych zbiorów pięknych pąków. Gdy nauczysz się zasad naturalnej uprawy marihuany, przekonasz się, że doceniasz swoje zbiory nawet bardziej, niż myślałeś.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl