Historia Nasion Lowryder

Opublikowane przez Oliwia Karczewska w dniu


świeże nasiona marihuany

Na całym świecie są wytwarzane i tym samy ulepszane nowe rośliny konopi, ciągle dążąc do perfekcji. Za przełom zostały uznane nasiona Lowryder, automatycznie kwitnące nasiona konopi. A celem ich opracowania było uzyskanie wysokich plonów w względnie krótkim okresie wzrostu. Przez wzgląd na swoje korzenie, które sięgają automatycznie kwitnących odmian konopi, lubi niepowtarzalne metody uprawy. Przez swoje cech, nasiona zostały bardzo polubione przez hodowców.

Pochodzenie Lowryder

Historia dotycząca Lowryder nie została opisana, lecz przekazana słownie jeden, drugiemu. Zatem przekażemy Wam, tą najbardziej prawdopodobną i znaną wśród hodowców. Jak mówią wszystko zaczęło się od The Joint Doctor, który wyprodukował sprawdzone odmianę marihuany. Znane są również fakty dotycząc tego, że był sprzedawcą na dużą skalę nasion automatycznie kwitnących. Są znane dwie wersie tej historyjki, jedna z nich mówi o tym że nasiona pochodzą z meksykańskiego szczepu zawierającego geny konopi ruderalis. Druga z kolei mów zupełnie co innego czyli, że nasiona lowryder pochodzą z Finlandii. Nie zmienia to jednak tego, że są to tylko słowa a nie papier i nic nie jest tu dokończa pewne.

Niski i mocny

Główną cechą tej odmiany rośliny, czyli lowryder jest to że z nasiona potrafi wyrosnąć coś niesamowicie mocnego w niskiej postaci. Wyróżnia je również szybki cykl wzrostu, który eliminuje fazę wzrostu wegetatywnego. Czyli jednym słowem lowryder przechodzą w fazę kwitnienia w krótszym czasie choć zdążają się takie pogłoski, że nasiona marihuany rosły od „nasiona do pąka” w ciągu zaledwie 8 tygodni. Co jest niezwykłym osiągnięciem.

Wysokość tej rośliny szacuje się na około 30 cm i świetnie kamuflują się w miejscach zalesionych. Uznawana jest za najniższą roślinę konopi indyjskiej biorąc pod uwagę wszystkie znane na świecie szczepy. Lecz, nie nie ma nic bardziej zgubnego, jeżeli chodzi o tą roślinę, lowryder pomimo swoich małych gabarytów zaskoczył nie jednego pokazując duże zbiory.

Dlaczego nasiona Lowryder są wyjątkowe

Wszystko do tej pory co zostało powiedziane na temat tej odmiany już powinno ją czynić ją za wyjątkową roślinę. Natomiast hodowcy za największą zaletę uważają stosunkowo krótkie tempo wzrostu automatycznie kwitnących nasion konopi. Uważana jest za idealną dla osób chcącej ukryć swoja hodowle. Wystarcza jej 2-3 tygodnie kwitnienia ze względu na szczep Rudy meksykańskiej (cannabis ruderalis), brak fazy wegetatywnej komplikującej hodowlę, prosta, ale płodna produkcja nasion, adaptacja w niskich temperaturach z krótkim okienkiem na światło dzienne, może być uprawiana w środowisku miejskim przy sztucznym oświetleniu i może być zbierana tak samo zwykłe nasiona marihuany.

Wyróżniające czynniki wzrostu

Ta odmiana nasion konopi mają swoje ulubione, metody wzrostu, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nasiona Lowryder w uprawie zamkniętej a dokładnie mówiąc nasiona świetnie radzą sobie w doniczkach, ale równie dobrze sprawdzają się również w systemach bezglebowych.

Przez ich wszechstronność może zaoferować hodowcom przeprowadzenie eksperymentalnych działań, w wyniku czego będą mogły z pewnością poprawić plon automatycznie kwitnących nasion.

Aczkolwiek, uprawa na zewnątrz nie jest tu w żaden sposób ograniczona, możesz posadzić krzewy w dyskretnym przydomowym ogrodzie biorąc pod uwagę, ich gabaryty nie musimy się obawiać że wyrosną i będą przyciągały gapiów. Są tak dyskretne, że nawet hodowcy zapominają, że muszą sprawdzać swoje lowrydery pod kątem ostatnich zbiorów.

Wszystko jest zależne od światła, ale i od rożnych innych czynników, aczkolwiek mimo wszystko daje średnio do 45 gramów. Nie należy się obawiać o jakość, gdyż te nasiona konopi są w dalszym ciągu uważane za lidera standardów branżowych.

Podsumowując, nasiona lowryder mogą być fizycznie „niskie”, lecz mimo wszystko możesz cieszyć się potężnym hajem.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl