Dyskretne Używanie Marihuany

Opublikowane przez Mirena Walczak w dniu


świeże nasiona marihuany

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której chciałeś zażyć marihuanę, ale nie czułeś się w 100% komfortowo, mówiąc o tym otwarcie? Nie jesteś sam. W wielu krajach konsumenci poruszają się po świecie, w którym używanie konopi indyjskich zostało zalegalizowane, ale konsumpcja publiczna jest nadal nielegalna.

Plusy: popyt na subtelniejsze formy konsumpcji doprowadził do rozwoju produktów spożywczych, waporyzatorów, kapsułek, napojów, koncentratów i produktów zastosowania miejscowego. Dzięki tym innowacjom możesz cieszyć się marihuaną, zachowując przy tym komfortową dyskrecję.
W tym przewodniku podzielimy się niektórymi z naszych sprawdzonych sposobów dyskretnego używania konopi indyjskich i pomożemy Ci dowiedzieć się, które metody zapewnią Ci najlepsze możliwe wrażenia. (Zanim zaczniemy, krótkie przypomnienie: zawsze pamiętaj o przestrzeganiu przepisów dotyczących używania konopi indyjskich w danym kraju).

Artykuły spożywcze

W przypadku niedostatecznej (nie wspominając już o pysznej) konsumpcji konopi, produkty spożywcze są niezwykle popularną opcją. Cukierki, żelki, czekoladki, miętówki, wypieki – jeśli można to zjeść, prawdopodobnie można również dodać do tego marihuanę. Korzyści z artykułów spożywczych obejmują oczywiście dyskrecję. Niezależnie od tego, czy wolisz CBD, THC, czy mieszankę, komercyjne artykuły spożywcze zapewniają również jasne i spójne dawkowanie marihuany. Ponadto można je łatwo schować w torbie lub kieszeni, aby mieć do nich szybki dostęp.

Jedną ważną rzeczą, którą należy wiedzieć o produktach spożywczych, jest to, że efekty mogą zająć od 45 minut do dwóch godzin, ponieważ proces trawienia jest potrzebny, aby związki dotarły do ​​mózgu (różni się to znacznie w zależności od osoby). Ale kiedy już wiesz, ile czasu zajmuje to indywidualnie, możesz nauczyć się skutecznie ustalać dawkę zgodnie ze swoimi potrzebami.

Wapowanie

Jeśli lubisz palić skręty, ale chcesz zredukować zapach związany z tą metodą konsumpcji, waporyzatory mogą być dla Ciebie doskonałą opcją. Dostępne w wielu różnych smakach płyny do wapowania mogą pachnieć lawendą, watą cukrową lub czekoladą (by wymienić tylko kilka opcji). A zapach znika szybciej niż w przypadku tradycyjnych jointów, co oznacza, że zapach nie przenosi się na skórę czy ubrania. Główna różnica techniczna między waporyzacją a paleniem jest prosta. Za pomocą jointa palisz bezpośrednio konopie indyjskie. Za pomocą waporyzatora odparowujesz koncentrat na bazie oleju. Oznacza to, że efekt uzyskany podczas waporyzacji jest silniejszy niż w przypadku zwykłego jointa, chociaż efekt potrzebny jest mniej więcej w tym samym czasie (10-15 minut).

Jeśli martwisz się o swoje płuca, inhalacja może nie być właściwym sposobem spożywania marihuany. Na szczęście istnieje o wiele więcej metod konsumpcji konopi, które nie wymagają wdychania.

Kapsułki i tabletki

Kapsułki i tabletki działają tak samo jak produkty spożywcze. Dawkowanie jest wyraźnie oznaczone i można ich używać tak samo, jak leków dostępnych bez recepty. Jest dyskretny i prosty. Zarezerwowane w przeszłości dla użytkowników medycznej marihuany, są teraz dostępne na rynku rekreacyjnym.

To samo zastrzeżenie dotyczy również produktów spożywczych: może upłynąć do 90 minut, zanim efekty zaczną działać, więc upewnij się, że odpowiednio dobrałeś dawkę, aby uzyskać efekt, którego szukasz.

Podsumowanie

Jeśli chcesz używać marihuany w sytuacjach, w których dyskrecja jest kluczowa, pamiętaj, że masz wiele możliwości. Od waporyzatora i kapsułek po artykuły spożywcze i kremy do stosowania miejscowego, lista metod wciąż rośnie. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę dostępnych opcji, istnieje duża szansa, że masz pytania dotyczące tego, co jest dla Ciebie idealne. (Dotyczy to zarówno nowicjuszy konopi, jak i koneserów, którzy chcą poeksperymentować z czymś nowym).


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl