2 Na 3 Pacjentów Rezygnuje z Opioidów

Opublikowane przez Mirena Walczak w dniu


świeże nasiona marihuany

Badanie pokazuje, że 2 na 3 pacjentów stosujących konopie indyjskie rezygnuje z opioidów.

Badanie przeprowadzone przez Aclara Research na 400 pacjentach i 500 farmaceutach wykazało, że 67% pacjentów zgłosiło zaprzestanie używania opioidów na rzecz medycznej marihuany.

Spośród pozostałych pacjentów dodatkowe 29% było w stanie ograniczyć stosowanie leków opioidowych, pozostawiając jedynie 4% (lub 1 na 25), których stosowanie pozostało bez zmian.

Pokazuje to ogromne korzyści w ograniczaniu szkód związanych ze stosowaniem leków przez pacjentów, a zwłaszcza w walce z kryzysem opioidowym, który ogarnął Stany Zjednoczone. Spośród 500 pacjentów 30% zgłosiło całkowite zaprzestanie stosowania leków!

Teraz, gdy ponad połowa świata zalegalizowała konopie w pewnym aspekcie, mamy teraz możliwość przeprowadzenia prawdziwych badań i studiów, aby dalej udowodnić, że są one skuteczne w społeczeństwie. W zielu znaleziono i zdefiniowano wiele odkryć, takich jak terpeny, kannabinoidy, flawonoidy, efekt otoczenia i wiele więcej!

Przy tych wszystkich niesamowitych wynikach szkoda, że ​​administracja wielu krajów tego nie dostrzega. Ale to nie tylko oni. Większość lekarzy nadal woli forsować leki na receptę i odmawiać przepisywania konopi za wszelką cenę. Nawet jeśli konopie indyjskie są federalnie legalne, piętno z ponad 100-letniej propagandy tej rośliny będzie plagą wielu umysłów przez wiele lat.

Jedynym wyjściem jest jak najszersza edukacja opinii publicznej na temat badań i badań, które potwierdzają wartość rośliny.

To kolejne badanie, które udowadnia dokładnie to, czego producenci farmaceutyczni nie chcą słyszeć, że marihuana może pozwolić ludziom odzwyczaić się od bardziej szkodliwych substancji na rzecz naturalnego środka, który naprawdę leczy.

To jedyny powód, dla którego wielkie firmy przekazują duże sumy na rzecz ruchu antylegalizacyjnego. Wkrótce trudno będzie zignorować badania, takie jak ten ostatni projekt The Journal of Pain, pokazujący 64-procentowy spadek używania opiatów wśród pacjentów medycznych w Michigan.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


marihuana thc i cbd na amsterdamseeds.pl
Copyright © AmsterdamSeeds.pl